Untitled

Rekolekcje Adwentowe w Parafii
p.w. Krzyża Świętego w Sulikowie
08. – 10. grudnia 2019 r.

 

 

 

 

Niedziela, 08.12.2019 r.

  • 8.00 – Msza św. z nauką w Sulikowie
  • 10.00 – Msza św. z nauką w Studniskach i poświęcenie medalików
  • 12.00 – Msza św. z nauką w Sulikowie i poświęcenie medalików
  • 17.00 – Msza św. z nauką w Sulikowie

 

Poniedziałek, 09.12.2019 r.

  • 9.00 – Msza św. z nauką w Sulikowie
  • 10.00 – Msza św. z nauką w Studniskach
  • 12.00 – Nauka dla dzieci w kościele w Sulikowie
  • 17.00 – Msza św. z nauką w Studniskach
  • 18.00 – Msza św. z nauką w Sulikowie
  • 19.00 – Nauka dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz szkół średnich

 

Wtorek, 10.12.2019 r.

  • 8.30-9.00 – Sakrament Pokuty i Pojednania w Sulikowie
  • 9.00 – Msza św. z nauką w Sulikowie
  • 9.30-10.00 – Sakrament Pokuty i Pojednania w Studniskach
  • 10.00 – Msza św. w Studniskach
  • 11.30 – Spowiedź święta dla dzieci ze szkoły oraz Msza św.
  • 16.30-17.00 – Sakrament Pokuty i Pojednania w Studniskach
  • 17.00 – Msza św. z nauką w Studniskach
  • 17.00-18.00 – Sakrament Pokuty i Pojednania w Sulikowie
  • 18.00 – Msza św. z nauką w Sulikowie

 

 

 

 

 

 

Untitled

Znalezione obrazy dla zapytania krzyż wypominki

PLAN MODLITWY WYPOMINKOWEJ W KOŚCIELE ŚW. MICHAŁA I ŚW. ANNY. W STUDNISKACH W 2019 R., GODZ. 17.00

 

05.11.2019 (wtorek) – Studniska Dolne (nr od 1-100)

*07.11.2019 (czwartek) – Studniska Dolne (nr 101 do końca)

12.11.2019 (wtorek) – Studniska Górne

*14.11.2019 (czwartek) – Kunów oraz kartki bez adresu

  

* W CZWARTKI MODLIMY SIĘ NA MSZY ŚW. ZA ZMARŁYCH, KTÓRYCH IMIONA ODCZYTANE BYŁY W NABOŻEŃSTWIE W DANYM TYGODNIU

Untitled

Znalezione obrazy dla zapytania krzyż wypominkiPLAN MODLITWY WYPOMINKOWEJ W KOŚCIELE PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW. W SULIKOWIE W 2019 R., GODZ. 17.30

 

04.11.2019 (poniedziałek) – ul. Młyńska, ul. 8 Maja, ul. Jasna, ul. Kwiatowa, ul. Szafirowa,
ul. Brzozowa

05.11.2019 (wtorek) – ul. Zgorzelecka

06.11.2019 (środa) – ul. Wojska Polskiego, ul. Garbarska

07.11.2019 (czwartek) – ul. Wiejska, ul. Pocztowa, ul. Podgórze, ul. Ks. Soleckiego, ul. Dębowa

08.11.2019 (piątek) – ul. Lubańska, ul. Aleja Róż, ul. Górna, ul. Szkolna

09.11.2019 (sobota) – ul. Plac Wolności, ul. Zawidowska, ul. Dworcowa, ul. św. Teresy

11.11.2019 (poniedziałek) – ul. Nowe Miasto, ul. Nowa, ul. Krótka, ul. Górska

12.11.2019 (wtorek) – Mała Wieś Dolna, Mała Wieś Górna

13.11.2019 (środa) – ul. Kościelna, ul. Sportowa, Mikułowa,   kartki bez podanych ulic i miejscowości