OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy dzisiaj na ostatnie Nabożeństwo Fatimskie
o godz. 12.00. Po zakończeniu nabożeństwa rozdanie różańców dzieciom pierwszokomunijnym oraz krótka katecheza sakramentalna.

2. Dzisiaj przypada dzień wyborów parlamentarnych. Pamiętajmy o naszym obywatelskim prawie do głosowania i wybierania swoich przedstawicieli w Sejmie i Senacie.

3. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00, a w soboty o 16.30.

4. We wtorek po nabożeństwie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. Kartki z prośbami i podziękowaniami zostawiamy w koszyczku na bocznym ołtarzu.

5. W czwartek w kościele parafialnym o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja do godz. 18.00.

6. W tym tygodniu będą roznoszone karty wspominkowe przez ministrantów i młodzież z naszej parafii. Czytelnie wypisujemy imiona zmarłych i wrzucamy do skarbony. Plan modlitwy wspominkowej wywieszony został na tablicy ogłoszeń oraz podany na stronie internetowej parafii.

7. W przyszłą przeżywamy Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Będziemy mogli również nabyć pyszne kremówki przygotowane na Święto Jana Pawła II.

8. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony parafialnej, gdzie znajdujemy aktualne ogłoszenia oraz intencje Mszy św.

9. Sprzątanie kościoła:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela Zwykła

1. Po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00, a w soboty o 16.30.

3. We wtorek po nabożeństwie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. Kartki z prośbami i podziękowaniami zostawiamy w koszyczku na bocznym ołtarzu. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

4. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka oraz adoracja do godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

5. W najbliższy piątek, z racji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, zapraszamy nauczycieli, pracowników szkoły i przedszkola oraz emerytów na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie w świetlicy parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę ostatnie Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00, a następnie procesją z Figurą MB Fatimskiej. Zapraszamy Panów Górników w strojach galowych, a strażaków o zabezpieczenie trasy procesji.

7. Podczas Nabożeństwa Fatimskiego odbędzie się poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św. Swoje duchowe przygotowanie rozpoczyna też młodzież, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania.

8. Przyszła niedziela to dzień wyborów parlamentarnych. Pamiętajmy o naszym obywatelskim prawie do głosowania i wybierania swoich przedstawicieli w Sejmie i Senacie.

9. Sprzątanie kościoła: