OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II niedziela zwykła

1. W najbliższy czwartek Dyrektor Szkoły Podstawowej, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie zapraszają babcie i dziadków o godz. 9.00 na uroczysty apel w hali sportowej w Sulikowie. Już dzisiaj naszym dziadkom składamy serdeczne życzenia i otaczamy modlitwą.

2. Program wizyty duszpasterskiej w Studniskach:

• Poniedziałek, 21.01. – Studniska Dolne: domy przy bocznej drodze od p. Robaszewskich do p. Kuc (1 ksiądz),
    Studniska Dolne: przy głównej drodze od p. Biernacik do
    p. Buzała (1 ksiądz)
  • Wtorek, 22.01. – Studniska Dolne: domy przy głównej drodze z Sulikowa od Państwa Flak do skrzyżowania, 3 domy przy boisku i dom Państwa Beczak (1 ksiądz), prawa strona od skrzyżowania do Państwa Fleszar (1 ksiądz)
  • Środa, 23.01. – były PGR oraz Studniska Górne-Kolonia
    (1 ksiądz), lewa strona od skrzyżowania do Państwa Indyckich (1 ksiądz)
  • Czwartek, 24.01. – prawa strona od p. Domalik do mostu
    (1 ksiądz), lewa strona od p. Bartmanowicz do mostu (1 ksiądz)
  • Piątek, 25.01. – Studniska Górne: lewa strona od p. Różyckiej do Krzyża (1 ksiądz), lewa strona od mostu do Państwa Walaszko (1 ksiądz)
  • Sobota, 26.01. – Studniska Górne: część za krzyżem oraz tzw. Majątek (1 ksiądz), prawa strona od mostu do Krzyża
    (1 ksiądz)