OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII Niedziela zwykła

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii kleryków WSD w Legnicy. Po wszystkich Mszach św. można nabyć kalendarze seminaryjne. Ofiary przeznaczone są na potrzeby WSD. O godz. 14.00 spotkanie Towarzystwa Przyjaciół WSD z klerykami w świetlicy parafialnej

2. W poniedziałek 11. Listopada przypada 101 rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny
o godz. 12.00. Zapraszamy przedstawicieli z pocztami sztandarowymi, władze samorządowe i wszystkich parafian.
W naszych domach wywieśmy flagi państwowe.

3. Ostatnie nabożeństwa wspominkowe w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.30 a następnie Msza św.

4. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

5. W czwartek w salce na plebanii spotkanie dla ministrantów
i lektorów po Mszy św.

6. Sprzątanie kościoła: ul. Kwiatowa, Szafirowa, 8 maja, Brzozowa

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj I Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Ks. proboszcz odwiedzi chorych w poniedziałek od godz. 7.30.

3. Od poniedziałku zapraszamy na modlitwę wspominkową o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00. Wyjątkowo we wtorek wypominki rozpoczną się o godz. 17.45.

4. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a w czwartek dla ministrantów i lektorów.

5. W przyszłą niedzielę gościmy kleryków naszego seminarium: ks. diakona oraz alumna I roku. Po wszystkich Mszach św. będzie można nabyć kalendarze seminaryjne. Ofiary są przeznaczone na potrzeby WSD w Legnicy. Członków Towarzystwa Przyjaciół Seminarium zapraszamy na spotkanie z klerykami w świetlicy parafialnej o godz. 14.00.

6. Ks. Jarosław w najbliższą niedzielę udaje się z młodzieżą oraz ministrantami na mecz drużyny Zagłębia Lubin. Wyjazd z Sulikowa godz. 9.30, a ze Studnisk godz. 9.45. Powrót do godz. 16.30.

7. Prosimy narzeczonych o zgłaszanie terminów ślubu na 2020 r.

8. Sprzątanie kościoła: ul. Jasna.