OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela Zwykła

1. Nasza wspólnota parafialna dziękuje dzisiaj za wszystkie łaski płynące z drzewa Krzyża. Suma odpustowa o godz. 13.00.

2. Rozpoczynamy dzisiaj IX Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego pt. „Nauczycielu gdzie mieszkasz”.

3. W poniedziałek o godz. 18.30 w kościele parafialnym spotkanie do bierzmowania dla uczniów kl. VII i VIII oraz ich rodziców, którzy nie uczestniczyli w ostatnim spotkaniu.

2. W czwartek o godz.15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka oraz adoracja do godz.18.00. Po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza.

3. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Torunia i Lichenia. Zapisy w zakrystii. Wyjazd na dwudniową pielgrzymkę z czwartku na piątek o godz. 24.00 z rynku w Sulikowie.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci z kl. II i III oraz ich rodziców przygotowujące do Pierwszej Komunii Świętej w Sulikowie.

5.Sprzątanie kościoła: ul. Szkolna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła

1. W przyszłą niedzielę nasza Parafia dziękuje za łaski płynące
z drzewa Krzyża. Suma Odpustowa o godz.13.00. Zapraszamy p. Górników w strojach galowych, p. Strażaków prosimy
o zabezpieczenie trasy procesji. Zapraszamy dziewczynki
do sypania kwiatów i chłopców do niesienia dzwonków.

2. W czwartek o godz.15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka oraz adoracja do godz.18.00. Po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie dla całej Liturgicznej Służby Ołtarza z ustaleniem nowych dyżurów.

3. W piątek 13.09. Nabożeństwo Fatimskie. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 17.30 Różańcem, a następnie o godz. 18.00 Msza św. Po Mszy św. Procesja z figurą Matki Bożej  –
ul. Zawidowska, 8 maja na cmentarz i powrót tą samą trasą. Zapraszamy p. Górników w strojach galowych, p. Strażaków prosimy o zabezpieczenie trasy procesji. Zapraszamy dzieci
i młodzież.

4. Również w piątek o godz. 17.15 odbędą się zapisy kandydatów na ministrantów służących w kościele w Sulikowie.

5. W sobotę 14.09. święto Podwyższenia Krzyża św. W naszej Ojczyźnie to dzień modlitwy „Polska pod Krzyżem”. W naszej Parafii po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo pod Krzyżem Misyjnym na placu kościelnym.

6. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Torunia i Lichenia oraz do Włocławka. Informacje u organizatorów.

7.Sprzątanie kościoła: ul. Lubańska